خوش آمدید به انجمن بیوند تیم

اکنون ثبت نام کنید برای  دسترسی به تمام ویژگی های ما. پس از ثبت نام و ورود، شما قادر خواهید بود  ارسال مطالب خود را در سایت داشته باشید و یا به محتواها پاسخ دهید. شما قادر خواهید بود برای سفارشی کردن مشخصات خود ، دریافت امتیاز برای ارسال محتوا،  برقراری ارتباط با دیگر اعضا  از طریق صندوق خصوصی خود ، به علاوه خیلی از امکانات بیشتر! این پیام حذف خواهد شد هنگامی که شما ثبت نام کنید.

ToOfan

مجازی ساز قدرتمند Oracle VM VirtualBox

1 post در این موضوع

یکی از قدرتمندترین و در عین حال سبک ترین مجازی سازهای حال حاضر، مجازی ساز شرکت محبوب Oracle هست. مجازی سازی که میتواند روی سیستم عامهای ویندوز، لینوکس و مک سیستم عاملهای دیگر رو شبیه سازی کند. کافیست این مجازی ساز رو مطابق با سیستم عاملتون نصب کنید و فایل سیستم عاملی که میخواهید شبیه سازی کنید رو با این برنامه اجرا کنید تا به انتخاب شما سیستم عامل رو به صورت پرتابل یا نصب شده براتون اجرا کنه. برای نصب این مجازی ساز نسخه ویندوز از لینک زیر برنامه رو دانلود کنید.

لینک دانلود       پسورد: soft98.ir

برای دانلود نسخه سایر سیستم عاملها به سایت اوراکل رفته و نسخه مورد نظرتون رو دانلود کنید. توجه داشته باشید به دلیل تحریم بودن ایران برای دانلود نیاز به نرم افزارهای عبور از تحریم دارید.

سایت Oracle

برای دانلود سیستم عامل لینوکس ابونتو 17 از لینک پایین با توجه به نیازتون سیستم عامل رو دانلود کنید.

دانلود لینوکس ابونتو 17

0

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!


ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید


ورود به سیستم